Giới thiệuThúy Navi

Thúy Navi 26 tuổi đam mê du lịch, công nghệ,đang sống và làm việc tại Hà Nội. Founder,Blogger tại Website: http://www.internetviettelnhatrang.com/

33 Bình luận

  1. Bu yaşanan mağduriyetle alakalı açıklama yapmaları lazım wp insta vs gibi app sahiplerinin çünkü insanlar eğitimlerini işlerini bu uygulamaların üzerinden iletişim kurarak sağlıyorlardı ve onlar gayet bunu biliyordu. Tabi bağımlı olduğumuz (ben olmadığımı düşünüyorum) için bir şey diyemeyeceğimizi biliyorlar.
    Çok güzel sözler okuyorum Allah'ın da planı var gibi.. Allah çok güzel bir kesinti verecek onlara muhakkak! Kafirler için yaşasın cehennem! Ve planları boyunlarına dolansın inşaallah!

  2. Said hocam herseyden ziyade bunlar daha iyi günlerimizdi diye hatirlicagiz. 2019dan itibaren zaten coronayla basliyan degisim ve oglan üstü bir bilinmezlik basladi devam ediyor daha neler bekliyor bizi aklimizin alamicagi neler üstümüze gelicek. Korkunc

  3. Allah sizlerden razı olsun hocam. Güzel haberlere,güvenmeye,birlik olmaya o kadar çok ihtiyacımız var ki. Rabbim zalimlere fırsat vermesin inşallah. Geleceğin hayalini kuramaz olduk. Ama pes etmek yok ,allah'ın izniyle zafer insan kalanların olacak.??????

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai.