✅Viettel++

Kto stworzył Internet?Wejdź na https://surfshark.deals/prostaekonomia – wpisz kod promocyjny prostaekonomia aby otrzymać 85% zniżki + 3 miesiące gratis!

Pamiętacie początki Internetu – pojawienie się pierwszych stron internetowych, przeglądarek, emotikonek i aplikacji mobilnych? Chcecie dowiedzieć się, jakie były początki największej sieci komputerowej świata i komu zawdzięczamy znany nam dziś powszechnie Internet? Co sprawiło, że Internet stał się bardziej dostępny?
Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób!

LINKI
BLOG:
ANIMACJE: https://toin.pl/

WESPRZYJ nasz projekt:

WSPARCIE


https://patronite.pl/prostaekonomia

ECON CLIPS: http://econclips.com/
Odwiedź nas na stronie WWW: https://prostaekonomia.pl/
Odwiedź nasz kanał YouTube: http://bit.ly/1RwgMA6
Odwiedź nas na Facebooku: http://on.fb.me/1GMcZ13
Śledź nas na Twitterze: http://bit.ly/1NsPHyq
Oglądaj nas na Instagramie: http://bit.ly/1Pnpph2

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Muzyka na licencji CC, której użyliśmy w filmie::

Kevin MacLeod: Home Base Groove – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100563
Wykonawca: http://incompetech.com/

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Prosta Ekonomia to blog ekonomiczny. Naszym celem jest nauka ekonomii poprzez lekkie w odbiorze filmy animowane. Poruszamy różne zagadnienia ekonomiczne, często angażując fanów do interakcji. Ekonomia, finanse, pieniądze, oszczędzanie, inwestycje, systemy monetarne i systemy ekonomiczne – to wszystko znajdziesz w naszych filmach i podcastach. Dowiesz się jak zdobyć bogactwo i jak podejmować dobre decyzje finansowe. Będziesz umiał lepiej zarządzać swoimi finansami osobistymi. Unikniesz piramidy finansowej oraz kredytu, który wpędzi Cię w pułapkę kredytową. Poznasz lepiej funkcjonowanie gospodarki. Poznasz działanie banków centralnych i banków komercyjnych. Inflacja i deflacja nie będą już zagrożeniem, a kryzys stanie się okazją, a nie tragedią finansową.

source

Giới thiệuThúy Navi

Thúy Navi 26 tuổi đam mê du lịch, công nghệ,đang sống và làm việc tại Hà Nội. Founder,Blogger tại Website: http://www.internetviettelnhatrang.com/

39 Bình luận

  1. Ludzie co wyście zrobili z tym Internetem. Jaki dostępny ???.Jakie wiadomości ???
    15 lat temu tego nie było .Teraz żeby obejrzeć 5 minutowy filmik straciłam pół godziny żeby się zalogować ,
    a to nie ten login,a to nie to hasło, wszędzie wpycha się reklama. Mam już 68 lat i w końcu kiedy się już zalogowałam -Jestem zmęczona i zapomniałam po co w ogóle tu jestem. BOZIU to teraz nie przyjemność tylko ciężka praca !!!!

  2. Film jest ok. Ale historia tutaj opisana jest tylko w połowie prawdziwa. Historia Internetu takiego jakiego znamy zaczyna się znacznie wcześniej iż eksperymenty ARPANETu. Po pierwsze Internet nigdy by nie powstał gdyby nie połączyły się dwa światy – techniki komputerowej oraz telekomunikacji. Internet NIGDY by nie powstał gdyby nie fakt, że w latach 60 rozpoczęto początki do cyfryzacji telefonii. To wtedy zaczęto tworzyć podwaliny do tego aby można było łączyć ze sobą komputery na duże odległości. Co ciekawe cyfryzacja telefonii odbywała się w domenie całkowicie prywatnej – korporacje takie jak AT&T czy Alcatel były twórcami technologii telefonicznej zaadoptowanej dla sieci komputerowych – które stały się niejako szkieletem dla obecnego Internetu. Historia o tym, że to amerykańskie wojsko czy ministerstwo obrony było twórcą sieci nie jest do końca prawdą.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai.