✅Viettel++

WhatsApp, Instagram ve Facebook Çöktü – Sosyal Medya Devlerine Erişim Sağlanamıyor – TGRT HaberMesajlaşma uygulaması WhatsApp ile instagram ve Facebook uygulaması saat 18.44 itibariyle çöktü. Çöken 3 uygulamayla ilgili bakanlık ve WhatsApp’tan da ilk açıklama geldi.

Haberin ayrıntısı için tıklayın: https://www.tgrthaber.com.tr/teknoloji/son-dakika-whatsapp-facebook-ve-instagram-coktu-facebooktan-ilk-aciklama-2797143

Sosyal medya platformları Instagram, Facebook ile anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a erişim sağlanamıyor. Konuyla ilgili ilk açıklama Facebook’un İletişim Direktörü Andy Stone’dan geldi. “Uygulamalarımız ve ürünlerimize erişimde bir sorun olduğunun farkındayız” diyen Stone, en kısa sürede normale döndürmek için çalıştıklarını ifade etti.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#whatsappçöktü #instagram #facebook

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

https://plus.google.com/+tgrthaber/posts

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
[email protected]

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

source

Giới thiệuThúy Navi

Thúy Navi 26 tuổi đam mê du lịch, công nghệ,đang sống và làm việc tại Hà Nội. Founder,Blogger tại Website: http://www.internetviettelnhatrang.com/

28 Bình luận

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai.